SURF LOUNGE IBIZA: Vzpomínka na léto s rádiem Evropa 2

Pravidelně jsme vyráželi na ostrov Ibiza s rádiem Evropa 2. Zažili jsme spoustu skvělých večírků a byl jsem moc rád, že jsem si mohl zahrát při západu slunce na jednom z krásný míst, ze který si západ slunce vychutná každý.

Malá vzpomínka jako video set z úžasného večera a západu slunce..

 

Pokračovat ve čtení...

ÚSTECKÉ DEVADESÁTKY: Eurodance DJ set!

Uspořádat akci Ústecké Devadesátky byl asi nejbláznivější nápad 90tých let. Díky vám fanouškům, jsem získal hudební cenu rádia Evropa 2 v kategorii domácí DJ roku. Moc mě to potěšilo a chtěl jsem se vám za to odvděčit. 

S kamarády přišel bláznivý nápad, udělat party pro všechny moje fanoušky. Z malé party vznikl festival s více jak 3tis lidmi, kteří udělali jednu z nejlepších atmosfér, které jsem kdy na akci zažil.

Na podium jsem se tak vystřídal s 2UNLIMITED, SNAP!, CAPTAIN JACK, EAST 17, MAXX, MILLI VANILLI. 

Připomeňme si tu krásnou akci - půl hodinový DJ set, který jsem zahrál před hlavní hvězdou programu 2Unlimited. Speciální eurodance set.

Děkuji všem co dorazili, snad se...

Pokračovat ve čtení...

15 LET NA RÁDIU EVROPA 2

Vzpomínám na první den, kdy mi přišel email a pozvání na casting do rádia Evropa 2. Nikdy na ten den nezapomenu. Ani na cestu do Prahy vlakem, cestu metrem na IP Pavlova, příchod na recepci a hlavně na to, jak jsem po hodině sezení na recepci rádia Evropy 2 zjistil, že na mě tehdejší šéf zapomněl.

15 let zážitků, zkušeností a neskutečného vývoje tohoto odvětví.

Jednou o tom napíšu knihu.

Práce, která nezevšední. Práce, která pořád baví. Práce, za kterou je člověk vděčný.

A to jsem si ji vysnil ve svých 13ti letech.

Pokračovat ve čtení...

AERODROME FESTIVAL: Lana Del Rey & Ondra na stejném Line up!

Aerodrome festival byl velký letní projekt s velkýma ambicema. Byl jsem moc rád jeho součástí. Line up byl hvězdný - Macklemore, Lana Del Rey a spoustu skvělých dalších jmen.

Bylo mi ctí pokračovat na jedné z hlavních stage po vysotupení Lana del Rey. Moc jsem si to užil. 

Nemluvě o nádherném úplňku, který mě celý set provázel. 

 

Pokračovat ve čtení...

PIKES IBIZA: Místo kde svoje narozeniny slavil Freddie Mercury

Ibiza je místo kam se vracím nejen jako turista, ale také jako DJ. Ibiza je místo plné velmi známých komerčních klubů, ale také má spoustu legendárních a ikonických míst. Jedním z nich je Pikes. Místo, které má bohatou historii i minulost.

V roce 1987 zde Freddie Mercury slavil velkolepé 41 narozeniny. Jeho hotelové apartmá zůstalo téměř nezměněné. Pouze v něm vyrostl jeden z klubů, který Pikes Hotel má.

Hrát zde je pocta. Hrají zde osobnosti jako Faithless, Fatboy Slim, Mark Ronson, Doorly a spousty dalších. Jsem rád, že jsem se k nim mohl přidat a užít si silnou atmosféru a historii tohoto místa.

Pokud na ostrov Ibiza vyrazíte, tohle místo si nenechte ujít.

Pusťte si video, dejte lajk, koment.

 

Tady k tomu...

Pokračovat ve čtení...

EVROPA 2 HOLKOV 2019: To byl svět ještě v pořádku!

Je to přesně rok, kdy se Evropa 2 loučila s létem na Holkově. Letní Parket Hokov u Českých Budějovic je krásné místo pro mejdany. Pod otevřeným nebem se skvělým publikem.

Tentokrát jsem hrál svůj set už k ránu. Moc jsem si užil atmosféru, kterou připravil Michael Burian. Byl jsem moc rád, že se ke mě na podiu přidali i Zorka Hejdová, Katka Říhová s přítelem, Ondra Urban a spousty dalších. 

Jo, to byl svět ještě v pořádku.

Připravil jsem pro vás malou vzpomínku. Celý video záznam z mého setu a také audio záznam, který si můžeš pustit doma v autě a nebo si ho třeba stáhnout.

Budu rád, pokud zavzpomínáš se mnou.

 A tady je audio verze:

SETLIST:

Paloma Faith – Ready For The Good LIfe (Jax Jones Extended Mix)

Fatboy Slim –...

Pokračovat ve čtení...

Soutěž o sluchátka Sennheiser HD25!

Sennheiser slaví 75 let! Krásné výročí, které sebou přináší krásnou limitovanou edici sluchátek HD25. Myslím, že DJům nemusím tahle sluchátka představovat. Na trhu jsou už více jak 25 let a žádný DJ se bez nich neobejde.

Díky společnosti Panter, s. r. o., která je výhradní dovozce značky Sennheiser a Neumann do ČR jsem pro vás připravil soutěž. V ní se stačilo pouze registrovat.

Losování proběhlo na mém instagramu @ondravodny kde jsem na třetí pokus vylosoval výherce, kterým se stal Ladislav Ptáček. Moc gratuluji.

Podívejte se, jak losování vypadalo:

Sluchátka jsou na cestě k novému majiteli. Už teď chystáme soutěž další.

Moc mě potěšil zájem vás všech. Dorazilo přes 500 registrací.

...

Pokračovat ve čtení...
Close

50% Complete

Staň se členem mojí VIP skupinky 

Rád Ti pošlu horké informace přímo do mailu. Dozvíš se je tak dřív než ostatní. Od nových soutěží, přes novou muziku až po pozvánky na VIP akce. Stačí přihlásit odběr. Jo a slibuju, že neposílám spam.