Moderátor & DJ od roku 1997

 

Jmenuji se Ondra Vodný, narodil jsem se 14. srpna 1982 v Ústí nad Labem. Od dětství jsem se rád předváděl.

Ve svých 13ti letech jsem se rozhodl, že budu moderátor. O 2 roky později, že budu moderátor rádia Evropa 2.

Prošel jsem studentským rádiem Akropolis, přes teplické rádio TEP a v té době největší regionální rádio u nás North Music, až po vysněnou Evropu 2, kde jsem začal vysílat v září roku 2005.

V roce 2003 jsem postoupil do semifinále pořadu APLAUS na TV Prima, který hledal nové moderátorské talenty. Jako moderátor jsem pak byl na TV Prima v roce 2006 součástí moderátorského týmu letní reality show BAR.

Do televize jsem se později vrátil díky největšímu castingu v dějinách TV Nova, na který dorazilo přes 3500 zájemců. Po několika kolech jsem byl vybrán jako nový moderátor do pořadu Snídaně s Novou, kde jsem začal vysílat od roku 2008.

V roce 2009 jsem byl vybrán do  projektu I. Česko-Slovenská Superstar. Moderoval jsem všechny zákulisní vstupy z castingu a backstage pořadu pro TV Nova a slovenskou TV Markíza. Několikrát jsem tak moderoval i v rámci slovenské obdoby pořadu Snídaně s Novou - Teleráno.

Od roku 2010 jsem se zapojil do projektu Taneční Skupina Roku, ze kterého se stala největší taneční tour v ČR a na Slovensku s finálovým pořadem, který vysílá stanice Sport České televize. Od roku 2015 se projekt rozšířil do zahraničí. Pod názvem Best Dance Group se propojil s Broadway Dance Center v New Yorku a s The Puls, největší taneční tour v USA s finálem v Las Vegas.

Spoluzaložil jsem a pravidelně moderoval předávání cen česko-slovenským inluencerům Blogerka roku, později Social Awards, které se vysílali na Óčko TV a Prima Cool.

Vytvořil jsem a moderoval online talkshow Kurýr, která na Youtube s každým dílem atakovala hranici půl milionu shlédnutí. 

V současné době jsem moderátor, DJ, producent, scénárista, dramaturg na společenských a kulturních akcí. Firemních večírků, konferencí, sportovních akcích, přímých přenosů nejen v ČR, ale také zahraničí (New York, Dubaj).