Užijte si svou akci konečně bez starostí!

O mně

Jmenuji se Ondra Vodný, jsem moderátor & DJ z rádia Evropa 2. Přes 20 let sbírám zkušenosti v médiích a na akcích nejen v České republice, ale i v zahraničí. Pomůžu Vám s hladkým průběhem jakékoliv akce. V českém i anglickém jazyce. Posdílím s Vámi mé dlouholeté zkušenosti v oblasti pořádání akcí. Vyhnete se chybám, které jsem už ve své kariéře zažil. Pomohu Vám s přípravou scénáře, organizace a přípravy celkové atmosféry akce. Postarám se o hladký průběh akce, hudební doprovod i osvědčený program. Vy si tak akci konečně užijete naplno a bez stresu.

Dobrý den,
 
 děkuji Vám za návštěvu těchto stránek a času, který na nich trávíte. 
 
 Jste určitě někdo, komu záleží na úspěchu Vaší akce. Právě Vám jsem připravený předat svých přes 20 let zkušeností se stovkami akcí. Jako DJ, moderátor, dramaturg, scénárista nebo jen pozorovatel jsem měl možnost zažít snad všechny druhy nedostatků, failů, trapasů a událostí, které akci dokázaly pokazit. A také spoustu pozitivních, efektních a úžasných drobností, které dokázaly akci povýšit. 
 
 Ušetřete svůj čas a zbytečně vynaložené finance na učení se a získávání zkušeností v oblasti akcí a event marketingu. Tyto chyby jsem buď už sám udělal, nebo je viděl u někoho dalšího.
 
 Všechny tyto zkušenosti rád zúročím i při Vaší akci. Jako moderátor, DJ, dramaturg, scénárista nebo prostě jen konzultant.
 
 Domluvte si konzultaci zcela ZDARMA. 
 
 Těším se na kontakt s Vámi.
 
 Ondra Vodný

Co o mně říkají moji spokojení klienti?

„Ondra je obrovský profík, který pro nás moderoval slavnostní galavečer vyhlášení výsledků architektonické soutěže o návrh národního pavilonu pro EXPO 2025. Podílel se zároveň na dramaturgii a scénáři celé akce a velice promptně reagoval na všechny změny, které během příprav i samotného večera nastaly. Moc děkujeme za skvělou spolupráci!“

Ondřej Soška
generální komisař české účasti na EXPO 2025

"Ondra je nejlepší moderátor už 21 ročníků ocenění dobrovolníků a dobrovolnic Ústeckého kraje a je to vždy společenská legrace na úrovni. V sále je hodně smíchu i pláče a pro mnoho lidí je to nezapomenutelný večer pod Ondrovo vedením. Jeho profesionální práci ocenil jak v rámci kampaně před zvolením a po zvolení náš prezident Petr Pavel a vždy se těším, co nového a lidsky milého Ondra připraví."

Mgr. Lenka Vonka Černá
ředitelka Dobrovolnického centra v Ústí nad Labem, Předsedkyně Národní asociace dobrovolnictví

"Je pro nás čest dlouhodobě spolupracovat s moderátorem Ondřejem Vodným. Jeho profesionální přístup, charismatická osobnost a schopnost udržet publikum ve střehu přispěly k vytvoření nezapomenutelné atmosféry na našich akcích. Široké spektrum jeho prezentace zaujme jak mladistvé, tak i diváky formálních akcí, jako jsou například renomovaná divadelní GALA představení. Jeho dovednosti moderátora a schopnost reagovat na různé situace ho činí skvělým partnerem jakékoli události. Těšíme se na budoucí spolupráci a jeho práci můžu vřele doporučit!"

MgA. Martin Kolda
 ředitel spol. Art 4 People

"S Ondřejem naše obchodní komora ve spojených arabských emirátech spolupracuje už víc jak 10 let. Je to absolutní profesionál na kterého je spolehnutí. Vždy stoprocentně nebo možná ještě lépe zpracuje zadání a jeho výsledky jsou neuvěřitelné. Dokáže uchopit jakoukoliv akci situaci a představí dokonale produkt či událost, je schopen moderovat jakoukoliv příležitost. Je to prostě čistý profesionál, entertainer, chlap na svém místě. Kromě toho velmi skromný kamarádský a drží slovo. Zkrátka a dobře radost s ním pracovat."

Dr. Pavel Foubík
CBC Dubai, President

Kontakty

DOTAZY K TANEČNÍ SKUPINĚ ROKU:
 
 honza@dancestation.eu

ŽÁDOSTI O PODPIS KARTY RÁDIA EVROPA 2:
 
 info@evropa2.cz