Přes dvacet let zkušeností v eventové branži Vám zachrání akci!

Reference

Za více jak 20 let, které působím v oblasti zábavního průmyslu a event marketingu, jsem získal zkušenosti z několika tisícovek akcí a eventů - různých velkostí, významů - v České republice, ale i zahraničí. S některými klienty spolupracuji po celou dobu mé kariéry. Zkušenosti získávám jako moderátor, DJ, dramaturg a konzultant v oblasti event marketingu. Klientům předávám své bohaté zkušenosti, znalosti eventového prostředí a kontakty, které mohou plně využít pro svoje potřeby. Zde je několik mých klientů z posledních pár let. Bude mi ctí, pokud se mezi mé spokojené klienty přidáte.

... a mnoho dalších.. Děkuji vám...

Co o mně říkají moji spokojení klienti?

„Ondra je obrovský profík, který pro nás moderoval slavnostní galavečer vyhlášení výsledků architektonické soutěže o návrh národního pavilonu pro EXPO 2025. Podílel se zároveň na dramaturgii a scénáři celé akce a velice promptně reagoval na všechny změny, které během příprav i samotného večera nastaly. Moc děkujeme za skvělou spolupráci!“

Ondřej Soška
generální komisař české účasti na EXPO 2025

"Ondra je nejlepší moderátor už 21 ročníků ocenění dobrovolníků a dobrovolnic Ústeckého kraje a je to vždy společenská legrace na úrovni. V sále je hodně smíchu i pláče a pro mnoho lidí je to nezapomenutelný večer pod Ondrovo vedením. Jeho profesionální práci ocenil jak v rámci kampaně před zvolením a po zvolení náš prezident Petr Pavel a vždy se těším, co nového a lidsky milého Ondra připraví."

Mgr. Lenka Vonka Černá
ředitelka Dobrovolnického centra v Ústí nad Labem, Předsedkyně Národní asociace dobrovolnictví

"Je pro nás čest dlouhodobě spolupracovat s moderátorem Ondřejem Vodným. Jeho profesionální přístup, charismatická osobnost a schopnost udržet publikum ve střehu přispěly k vytvoření nezapomenutelné atmosféry na našich akcích. Široké spektrum jeho prezentace zaujme jak mladistvé, tak i diváky formálních akcí, jako jsou například renomovaná divadelní GALA představení. Jeho dovednosti moderátora a schopnost reagovat na různé situace ho činí skvělým partnerem jakékoli události. Těšíme se na budoucí spolupráci a jeho práci můžu vřele doporučit!"

MgA. Martin Kolda
 ředitel spol. Art 4 People

"S Ondřejem naše obchodní komora ve spojených arabských emirátech spolupracuje už víc jak 10 let. Je to absolutní profesionál na kterého je spolehnutí. Vždy stoprocentně nebo možná ještě lépe zpracuje zadání a jeho výsledky jsou neuvěřitelné. Dokáže uchopit jakoukoliv akci situaci a představí dokonale produkt či událost, je schopen moderovat jakoukoliv příležitost. Je to prostě čistý profesionál, entertainer, chlap na svém místě. Kromě toho velmi skromný kamarádský a drží slovo. Zkrátka a dobře radost s ním pracovat."

Dr. Pavel Foubík
CBC Dubai, President

Přehled služeb, které nabízím:

Moderátor & DJ: 
 Jakákoliv akce, kdekoliv na světě!

Moderátor vaší akce v českém i anglickém jazyce. Od gala společenských akcí, plesů, předávání cen až po show ve sportovních halách, výstavištích, EXPO. S více jak 20ti lety zkušeností s akcemi a přes 18 let na rádiu Evropa 2!

Dramaturgie & produkce: 
 Přes 20 let zkušeností a kontaktů!

Spolupracuji na budování eventů, předávání cen, tanečních tour, představování produktů, eventů v obchodních centrech, motivačních konferencích a expech. Z obyčejných akcí dělám akce jedinečné, plné emocí!

VIP Zóna: 
 Pro nejvěrnější fanoušky a milovníky muziky!

Miluji muziku. Díky působení na rádiu Evropa 2 a v mezinárodním hudebním průmyslu mám přístup k těm nejnovějším hitům. Spravuji aktuální playlisty, tvořím hudební sety pro rádia. Celý archiv teď máte k dispozici!

Kontakty

DOTAZY K TANEČNÍ SKUPINĚ ROKU:
 
 honza@dancestation.eu

ŽÁDOSTI O PODPIS KARTY RÁDIA EVROPA 2:
 
 info@evropa2.cz

© 2024 - Ondra Vodný - moderátor a DJ z rádia Evropa 2