S každou nabídkou získáte 100% parťáka na svou akci!

Nabídka služeb

20 let kariéry, které jsem získával na akcích všeho druhu, rád zúročím také na Vaší akci. Potřebujete elegantní a konzervativní gala večer? Citlivé provedení beneficí? Precizní uvedení plesu? Ladný přímý přenos? Odborný online stream? Nebo show, která zboří halu? S tím vším Vám s radostí pomůžu. Jako moderátor, DJ, dramaturg, scénárista, organizátor.. Každá akce si zaslouží individuální přístup. Akce tak připravuji od seriózních, galavečerů, přes velké motivační a prodejní eventy až po show ve velkých halách, EXPA a konference. Ozvěte se mi hned teď. Zjistíme tak, zda a s čím Vám mohu pomoci.

Moderátor z rádia Evropa 2

Moderátor z rádia Evropa 2 na vaší akci. Akci moderuji v českém i anglickém jazyce. Podílím se na přípravě scénáře a také dramaturgii akce, tak aby se celá akce co nejlépe povedla. Jsem vám plně k dispozici na konzultace, přípravy, schůzky.

DJ z rádia Evropa 2

DJ z rádia Evropa 2 na vaší akci. Hraji všechny druhy akcí. Jinou hudbu připravím během rautu, konference, večírku. Hraju i písničky na přání. Taneční muziku, hity z rádia Evropa 2 i oldies a české hity. Navíc s radostí připravím i hudební doprovod pro akce - znělky, podklady, nástupy...

Moderátor & DJ z rádia Evropa 2

2v1. Moderátor & DJ na jedné akci je to nejčastější co poptáváte. Jako DJ, rovnou akci také v češtině nebo angličtině odmoderuji. A postarám se k tomu o hudební doprovod, popř. afterparty po akci

Dramaturgie a produkce akce

Přes 20 let zkušeností z eventového byznysu s vámi mile rád nasdílím. Většinu chyb jsem už v minulosti udělal za vás. Zjistil jsem co funguje více a co méně. S jakými interprety a hvězdami se vyplatí spolupracovat a jak akci poskládat tak aby využila. Ušetřím vám tak čas i peníze.

Výroba rozhlasových spotů

Nahrání rozhlasového spotu, audioknihy, reklamního textu, audio komentáře, video komentáře, Live Streamů, instruktážních videí. Bez zbytečného pronajímání studií. Vše vám dodám obratem a na počkání. S neomezenými opravami. Vše z mého profesionálního domácího studia.

VIP Zóna - archiv playlistů, DJ setů 

Máte rádi muziku z rádia Evropa 2? Nestíháte držet tempo s moderní muzikou? Potřebujete dlouhé sety pro vaše běhání, tréninky, dlouhé cesty autem, večírky? Mám je pro vás! Kompletní archiv, DJ setů, Spotify playlistů. Vše pravidelně aktualizováno.

Co o mně říkají moji spokojení klienti?

„Ondra je obrovský profík, který pro nás moderoval slavnostní galavečer vyhlášení výsledků architektonické soutěže o návrh národního pavilonu pro EXPO 2025. Podílel se zároveň na dramaturgii a scénáři celé akce a velice promptně reagoval na všechny změny, které během příprav i samotného večera nastaly. Moc děkujeme za skvělou spolupráci!“

Ondřej Soška
generální komisař české účasti na EXPO 2025

"Ondra je nejlepší moderátor už 21 ročníků ocenění dobrovolníků a dobrovolnic Ústeckého kraje a je to vždy společenská legrace na úrovni. V sále je hodně smíchu i pláče a pro mnoho lidí je to nezapomenutelný večer pod Ondrovo vedením. Jeho profesionální práci ocenil jak v rámci kampaně před zvolením a po zvolení náš prezident Petr Pavel a vždy se těším, co nového a lidsky milého Ondra připraví."

Mgr. Lenka Vonka Černá
ředitelka Dobrovolnického centra v Ústí nad Labem, Předsedkyně Národní asociace dobrovolnictví

"Je pro nás čest dlouhodobě spolupracovat s moderátorem Ondřejem Vodným. Jeho profesionální přístup, charismatická osobnost a schopnost udržet publikum ve střehu přispěly k vytvoření nezapomenutelné atmosféry na našich akcích. Široké spektrum jeho prezentace zaujme jak mladistvé, tak i diváky formálních akcí, jako jsou například renomovaná divadelní GALA představení. Jeho dovednosti moderátora a schopnost reagovat na různé situace ho činí skvělým partnerem jakékoli události. Těšíme se na budoucí spolupráci a jeho práci můžu vřele doporučit!"

MgA. Martin Kolda
 ředitel spol. Art 4 People

"S Ondřejem naše obchodní komora ve spojených arabských emirátech spolupracuje už víc jak 10 let. Je to absolutní profesionál na kterého je spolehnutí. Vždy stoprocentně nebo možná ještě lépe zpracuje zadání a jeho výsledky jsou neuvěřitelné. Dokáže uchopit jakoukoliv akci situaci a představí dokonale produkt či událost, je schopen moderovat jakoukoliv příležitost. Je to prostě čistý profesionál, entertainer, chlap na svém místě. Kromě toho velmi skromný kamarádský a drží slovo. Zkrátka a dobře radost s ním pracovat."

Dr. Pavel Foubík
CBC Dubai, President

Kontakty

DOTAZY K TANEČNÍ SKUPINĚ ROKU:
 
 honza@dancestation.eu

ŽÁDOSTI O PODPIS KARTY RÁDIA EVROPA 2:
 
 info@evropa2.cz